EVROPSKO PRVENSTVO V JAZZU, MODERNU IN BALETU

Letošnje tekmovalno leto smo zaključili z Evropskim prvenstvom,ki je potekalo od 5. - 10. decembra 2016 na Poljskem (Mikolajki).  Naši plesalci so tudi na tem tekmovanju dosegli izjemne rezultate, pod trenerskim in koreografskim vodstvom Mimi Marčat M.

• NEJA HORVAT je postala vice prvakinja evrope v jazz solo mladinke inmodern solo mladinke
  • NEJA HORVAT in INJA OREL v paru pa sta postali EVROPSKI PRVAKINJI
  • LIA KONČAN pa je prvič dobila možnost sodelovanja na evropskem prvenstu (3.mesto na državnem prvenstvu) in dosegla odlično 9.mesto.

BRAVO PUNCE. ČESTITAMO!!!

SVETOVNO PRENSTVO V SHOW DANCE-U RIESA 2016

Letos je bila 20 obletnica odkar gospod Michael Went organizira svetovno prvenstvo v mestecu Riesa v Nemčiji. Zato je bilo še posebno slavnostno in lepo organizirano. Obujali smo spomine na leto 1996, ko je zmagala formacija Satan Aley v koreografiji Mimi Marčac Mirčeta in tako je na odru Riese zmagala Slovenija. Tudi letos so se plesalci plesnega centra Mimi vrhunsko odrezali.

STAŠA  TUŠAR - 2.mesto show solo članice (koreografija: Jan Ravnik)

NEJA HORVAT- 2.mesto show solo mladinke (koreografija: Mimi Marčac M.)

ELIMINATION - 5.mesto male skupine mladinci (koreografija: Mimi Marčac M.)

ČESTITAMO!!!

-

SVETOVNO  PRVENSTVO  V JAZZU, MODERNU IN BALETU

V  Nemškem mestu Wetzlar je od 23. - 29.10.2016 potekalo Svetovno prvenstvo v jazz-u,modernu in baletu. Udeležilo se ga je okoli 3000 plesalcev iz 32 držav. Prvo leto so se IDO zvezi priključili tudi plesalci iz Koreje. Slovensko reprezentanco je vodila Mimi Marčac Mirčeta in Slovenska reprezentanca je bila 2.najuspešnejša reprezentanca na svetovnem prvenstvu. Prva je bila Kanada.

Pleslci plesnega centra Mimi, pod trenerskim vodstvom Mimi Marčac Mirčeta so dosegli zavidanja vredne rezultate:

• STAŠA  TUŠAR 1.mesto jazz solo članice (lastna koreografija)
  • STAŠA TUŠAR 2.mesto moderen solo članice (lastna koreografija)
  • NEJA HORVAT 1.mesto moderen solo mladinke (koreografija: Jan Ravnik)
  • NEJA HORVAT 2.mesto jazz solo mladinke (koreografija: Mimi Marčac M.)
  • INJA OREL-NEJA HORVAT 2.mesto jazz pari mladinci (koreografija: Mimi Marčac M.)

IZJEMNE PUNCE – IZJEMNI REZULTATI - ČESTITAMO!!!!